O Nas

Jeśli lubisz wodne przygody, to wybierz się na organizowane przez naszą firmę połowy dorsza. Zapewnimy Ci profesjonalną opiekę oraz mnóstwo niezapomnianych atrakcji z jakich słynie wędkarstwo morskie!

Zapraszamy na morskie wędkowanie z pokładu „Nereidy”.
Oferujemy rejsy prywatne, dla firm i zakładów pracy, a także rejsy integracyjne. Zapraszamy wędkarzy indywidualnych, profesjonalistów, amatorów, turystów oraz grupy zorganizowane i towarzyskie.

Taki rejs to świetny sposób na bliższe poznanie oraz nawiązanie współpracy z kolegami z pracy, a także świetna zabawa, która będzie niezapomnianym wspomnieniem. Przy okazji możesz przekonać się czy połowy dorsza, to odpowiednie hobby dla Ciebie!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?


Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w naszej wyprawie, to załatwimy wszystkie niezbędne pozwolenia, dlatego nie musisz o nic się martwić, wystarczy, że posiadasz dowód osobisty lub paszport.
Nie masz profesjonalnego sprzętu do połowu dorsza? Dopiero zaczynasz swoją rybacką przygodę? To żaden problem, ponieważ u nas możesz wypożyczyć różnego rodzaju sprzęt niezbędny do wędkowania.

Znajdująca się na pokładzie wykwalifikowana załoga specjalizuje się w wędkarstwie morskim, a każdy uczestnik może liczyć na ich pomoc podczas połowu dorsza. Nasi pracownicy udzielą Ci cennych rad i wskazówek dotyczących poławiania ryb. Co więcej na specjalne życzenie pomożemy również w oprawieniu złowionej ryby. To niezwykle ciekawe doświadczenie, a jak wiadomo samodzielnie złowiona ryba smakuje najlepiej.

W naszej ofercie dostępne są rejsy jedno – oraz dwudniowe, które odbywają się przez cały rok. Bazę mamy we Władysławowie, gdzie jest przycumowana „Nereida”. To jacht sportowo-turystyczny, który powstał po przebudowaniu byłej jednostki wojskowej. Jest to wyjątkowa łódź z historią i duszą, na której udało się już złowić wiele pięknych ryb.

Wszystkim miłośnikom wędkarstwa morskiego oferujemy:

Rejs jednodniowy


Podczas takiego rejsu wypływamy na otwarte morze między 5 a 7 rano, a dopłynięcie do miejsca docelowego zajmuje około 2 godzin. Na pokładzie naszej łodzi zmieści się nawet 21 uczestników.
Jeśli wybierzesz się z nami, będziesz miał okazję łowić na głębokości od 24 nawet do 90 metrów! W cenę wyprawy wliczony jest ciepły posiłek oraz gorące napoje, takie jak kawa oraz herbata, które pomogą się rozgrzać uczestnikom. Organizowany przez nas połów dorsza kończy się około 17.00, a cała wyprawa trwa od 10 nawet do 12 godzin.
Koszt takiego rejsu wynosi 160 złotych.

Rejs dwudniowy


Jeśli jednak wędkarstwo morskie to Twoja pasja, a jeden dzień na wodzie to za mało - koniecznie sprawdź nasze dwudniowe wyprawy. Uczestnikom takich rejsów zapewniamy pomoc załogi i porady dotyczące wędkarstwa morskiego, ale również atrakcję jaką jest nocleg na pokładzie, w specjalnie przygotowanej kajucie. Jeśli nie lubisz nocować na wodzie, to posiadamy również bazę noclegową blisko portu we Władysławowie. Została ona wyposażona w pokoje z aneksami kuchennymi i łazienkami, które zapewnią komfortowy sen przed wyprawą na połów dorsza.

Wędkarstwo morskie to wspaniała przygoda i niezapomniane przeżycie, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na połów dorsza. Zarezerwuj wyjazd nad morze już dziś i przeżyj razem z nami wspaniały rejs! - tel. 506 666 014.

Nereida w morzu
połowy dorsza
Nereida
Copyright © 2010-2013 Nereida Arkadiusz Szałowiński - ul. Niepodległości 14/2, 84-120 Władysławowo
tel: 506 666 014, mail: nereida777@wp.pl
created by ARM Studio MF
Opinie